top of page

SĪKDATŅU POLITIKA

Sīkdatnes ir sīka apjoma informācija, kuras interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams interneta vietnē www.cookiecentral.com.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Mēs izmantojam funkcionalitātes sīkdatnes, sesijas sīkdatnes un analītiskās sīkdatnes (pirmās un trešās puses (partneru) sīkdatnes), lai:

Nodrošinātu interneta vietnes funkcionalitāti;

  • atcerētos, vai Jūs esat (vai neesat) sniedzis piekrišanu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;

  • nosūtītu reklāmu, kura vislabāk atbilst Jūsu interesēm. Sīkdatnes arī tiek lietotas, lai ierobežotu to, cik reižu Jūs redzat reklāmu, un lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti;

  • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums izmērīt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus.

 

 

Sesijas sīkdatņu un analītisko sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama interneta vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās labāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi.

Jūs varat dzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes jebkurā brīdī, bet, ja Jūs to darīsiet, dažas interneta vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā iecerēts.

Sīkdatnes,  kas nepieciešamas tīmekļa vietnes galvenās funkcionalitātes nodrošināšanai ir obligātas un tīmekļa vietnes darbība bez tām nav iespējama, tāpēc no tām atteikties nav iespējams.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes tīmekļa vietnē var izvietot arī trešās puses – pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām.

KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM?

Capture.PNG

PERSONAS DATI UN TO NODOŠANA

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas ir aprakstīti šajā politikā.

 

Mēs esam tiesīgi izmantot un nodot Jūsu sīkdatņu datus, klientu vai uzņēmējdarbības informāciju trešajām personām, kas nodrošina ar tīmekļa vietnes darbību saistītus pakalpojumus, piemēram, interneta vietņu analītikas vai klientu apkalpošanas nodrošināšanai. Šīs personas ir pilnvarotas izmantot Jūsu datus tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu jums šos pakalpojumus.

Mēs sniegsim Jūsu datus, klientu vai uzņēmējdarbības informāciju trešajām personām tikai tādā veidā, kādā tas ir aprakstīts šajā Sīkdatņu politikā. Mēs nekādā veidā nepārdodam Jūsu datus trešajām personām.

KĀ KONTROLĒT SĪKDATNES?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes, kas ir izvietotas jūsu pārlūkprogrammā. Jūs varat izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā, bet atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties tā, kā iecerēts, un Jums būs manuāli jāpielāgo atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.

 

Jūs varat piekrist sīkdatņu izmantošanai šajā vietnē, izvēloties “es piekrītu sīkdatņu lietošanai”

 

Mēs sadarbojamies ar trešajām personām, lai veidotu anonīmu statistiku par jūsu darbībām mūsu tīmekļa vietnē, lai uzlabotu mārketinga iespējas un nodrošinātu apmeklētāju ar mērķētu reklāmu, pamatojoties uz jūsu darbībām tīmekļa vietnē.

Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu informācija tiktu apkopota un izmantota mārketinga, statistikas un izvēles funkciju nodrošināšanas nolūkos, jūs varat atteikties, sīkdatņu uzlecošajā logā izslēdzot vienu vai vairākas izvēles sīkdatnes.

 

*Jūs varat atteikties tikai no pastāvīgo sīkdatņu izmantošanas, kas nav obligāti nepieciešamas.

 

Vēršam uzmanību, ka norādītā informācija nav izsmeļoša un var tikt grozīta, precizēta, papildināta.

 

Pēdējie atjauninājumi ieviesti 2022.gada 16.martā

bottom of page